Aplikace MyEdenred
 • 3 Minuty ke čtení
 • Tmavý
  Světlý
 • Pdf

Aplikace MyEdenred

 • Tmavý
  Světlý
 • Pdf

Shrnutí článku

Stáhněte si aplikaci MyEdenred do svého chytrého telefonu

Aplikaci si můžete zdarma stáhnout v Google Play, App Store nebo Huawei AppGallery.

GlobalApp_QRkody_03-2024.png

Přihlášení do aplikace

Pokud již vlastníte osobní účet založený na edenred.cz, přihlaste se kliknutím na JIŽ MÁM KARTOVÝ ÚČET.
Pokud účet ještě nemáte, Vytvořte si ho v aplikaci klikem na CHCI SI VYTVOŘIT ÚČET.

Poznámka

Účet vytvořený na edenred.cz a v aplikaci MyEdenred jsou vzájemně propojené a používají stejné přihlašovací údaje.

Aplikace_NEW_mock-up_IPhoneX_02-2024_ZALOZENI-UCTU.png

Aktivace karty

Kartu jednoduše přidáte pomocí + v pravém horním rohu nebo pomocí tlačítka Přidat kartu. Aplikace po Vás bude požadovat Sériové číslo karty, které najdete na zadní straně karty. Obvykle má 10 číslic. Poté přidáte poslední 4 čísla PANu. PAN najdete na přední straně karty.

Aplikace_NEW_mock-up_IPhoneX_02-2024_PRIDANI-KARTY.png

Kartu poté musíte ještě aktivovat. Klikněte na aktivovat kartu, přečtěte si a udělte souhlas s podmínkami používání. Poté zadejte aktivační kód, který jste obdrželi v dopise spolu s kartou. Následně musíte zadat CVC2 kód, který najdete na zadní straně karty. Obvykle má 3 číslice. Potom si zvolte svůj PIN. A je to! Karta je připravena k použití.

Aplikace_NEW_mock-up_IPhoneX_02-2024_AKTIVACE-KARTY.png

Hlavní výhody MyEdenred aplikace:

Zobrazení PINu

K zobrazení PINu ke kartě se dostanete z domovské stránky (levá záložka menu „Domů“). Pokud máte v účtu více karet nebo peněženek na Edenred Card, musíte nejprve prokliknout na detail karty/peněženky. Na detailu karty/peněženky vpravo nahoře najdete tlačítko Nastavení. Jako první položka je Zobrazit PIN. Aplikace Vás požádá o opětovné zadání hesla, abychom mohli ověřit Vaši identitu. Jedná se o heslo, kterým se standardně přihlašujete do aplikace nebo do účtu na Edenred.cz. Následně musíte zadat CVC2 kód, který najdete na zadní straně karty. Obvykle má 3 číslice. Potom se Vám zobrazí PIN.

Změna PINu

Ke změně PINu ke kartě se dostanete z domovské stránky (levá záložka menu „Domů“). Pokud máte v účtu více karet nebo peněženek na Edenred Card, musíte nejprve prokliknout na detail karty/peněženky. Na detailu karty/peněženky vpravo nahoře najdete tlačítko Nastavení. Jako druhá položka je Změnit PIN. Aplikace Vás požádá o opětovné zadání hesla, abychom mohli ověřit Vaši identitu. Jedná se o heslo, kterým se standardně přihlašujete do aplikace nebo do účtu na Edenred.cz. Následně musíte zadat CVC2 kód, který najdete na zadní straně karty. Obvykle má 3 číslice. Potom zadejte svůj nový PIN.

Blokace karty

V případě ztráty nebo odcizení svou kartu zablokujete jednoduše z aplikace. Na detailu karty/peněženky vpravo nahoře najdete tlačítko Nastavení. Jako třetí položka je možnost Dočasně zablokovat kartu. Pokud svoji kartu naleznete, můžete ji v aplikaci odblokovat. Pokud kartu zablokujete trvale, je to nevratný proces. Požádejte pak svého zaměstnavatele o vydání karty nové.
Aplikace_NEW_mock-up_IPhoneX_02-2024_PIN-BLOKACE.png

Přehled o zůstatku, transakční historii a blížící se expiraci prostředků

V detailu karty/peněženky najdete informaci zůstatku. Hned pod základními informaci o kartě je lišta, kde vidíte svoji poslední transakci. Po kliku na Zobrazit vše si můžete zkontrolovat svoji transakční historii. Prostředky, kterým se blíží doba expirace, najdete v liště hned pod transakcemi.
Aplikace_NEW_mock-up_IPhoneX_03-2024_UTRATY.png

Mapa provozoven s vyhledáváním

Seznam nejbližších provozoven v okolí najdete na detailu karty/peněženky. Kliknutím na "Vyhledat na mapě" se dostanete přímo do mapy, kde si můžete jednoduše prohlížet partnerské provozovny ve Vašem okolí. Klikem na špendlík nebo na provozovnu v seznamu se dostanete na detail provozovny, kde najdete adresu, telefon a webové stránky (pokud jsou k dispozici). Aplikace Vám dokonce pomůže najít nejsnazší cestu, jak se do restaurace dostat. Pomocí lupy v levém horním rohu můžete vyhledat název své oblíbené provozovny a rychle tak ověřit, zda je v naší síti.
Aplikace_NEW_mock-up_IPhoneX_02-2024_MAPA.png

Snadné přidání do Google a Apple Peněženky

Přidejte si kartu jednoduše z aplikace přímo do Vaší digitální peněženky. Stačí kliknout na nápis Přidat do Apple nebo Google Peneženky. Na e-mail Vám odešleme číselný kód, který v dalším kroku zadáte do aplikace. Stačí potvrdit podmínky používání a je to.
Aplikace_NEW_mock-up_IPhoneX_03-2024_UTRATY.png

Extra výhody

Tipy na uplatnění benefitů najdete přímo v aplikaci na karte "Extra výhody". Nepropásnete tak žádné exkluzivní nabídky. Další nabídky můžete vidět i na domovské stránce nebo v detailu jednotlivých karet/peněženek.

Aplikace_NEW_mock-up_IPhoneX_02-2024_EXTRA-VYHODY.png

Všechny důležité odkazy vždy po ruce

V aplikaci máte vždy po ruce všechny důležité odkazy. V menu pod záložkou "Můj účet" naleznete odkaz na Kontakty, FAQ, Obchodní podmínky, Zásady zpracování osobních údajů a další.
Aplikace_NEW_mock-up_IPhoneX_02-2024_UZIVATELSKY-PROFIL.png

Editace profilu

Na záložce menu "Můj účet" najdete jako první volbu Uživatelský profil. Tam můžete editovat své osobní údaje. Všechny kromě Vašeho mobilního telefonu. Změnilo se Vám příjmení nebo si potřebujete upravit e-mailovou adresu? Vše uděláte pohodlně z aplikace. Zároveň můžete měnit své marketingové preference.

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?
Obraťte se na naše zákaznické centrum na

 nebo Po-Pá 8:00-17:00 hod na tel. číslech:

 • pro zaměstnavatele a partnery: +420 234 662 340
 • pro zaměstnance:  +420 296 363 000

Byl tento článek užitečný?

What's Next