Vratné peníze
 • 1 Minuta ke čtení
 • Tmavý
  Světlý
 • Pdf

Vratné peníze

 • Tmavý
  Světlý
 • Pdf

Shrnutí článku

Cashback za on-line nákupy

Z každého nákupu ve více než 200 e-shopech vám VratnéPeníze.cz vrací část peněz zpět na váš bankovní účet.

Výhody VIP účtu Edenred

 • VIP účet Edenred vám přinese nejen extra vstupní bonus 80 Kč, ale hlavně 20% navíc* oproti poskytnutým slevám běžným nakupujícím.

 • VIP vstupní bonus , který se Vám přidá do výplaty, jakmile bude účet vratnepenize.cz aktivně používat. Podmínkou je získání min. 100 Kč schváleného cashbacku z nákupů.

 • Na stránce vratnepenize.cz/vernostni-system najdete pro přihlášení se do svého účtu všechny podmínky navýšení o 20 %.

Příklad

pokud e-shop nabízí pro běžného uživatele 10% cashback, tak vy získáte 12 % (počítáno jako 10 % * 1,2 = 12 %) a to po dobu 3 měsíců. Výhodu Edenred si pak můžete pravidelně prodlužovat díky promokódu, který najdete v Cafeterii.

Jak to funguje?

1. krok

Stačí se zaregistrovat na partnerské webové stránce VratnéPeníze.cz, která je branou k vráceným penězům z vašich nákupů. Pro registraci využijte promo kód který naleznete ve své cafeterii. Registrace vám zabere cca 1 minutu, kdy se vám vytvoří VIP Edenred účet, díky kterému budete moci využívat o 20% vyšší slevy* oproti běžným nakupujícím.

2. krok

Po registraci se přihlásíte do svého účtu a ihned můžete vybírat ze seznamu obchodů ten, ve kterém chcete nakupovat. Kliknete na “Přejít do obchodu” a automaticky budete přesměrováni do daného obchodu, kde automaticky budou informováni o tom, že přicházíte z portálu VratnéPeníze.cz a že vám našim prostřednictvím vyplatí peníze zpět.

3. krok

Po dokončeném nákupu se na vašem účtu na webu VratnéPeníze.cz (zpravidla do 48 hodin) objeví informace o očekávané výši vratných peněz. Poté, co nám obchod peníze zašle, připíšeme vám vratné peníze na váš účet. Jakmile budete mít na svém účtu více než 300 Kč, můžete si nechat vyplatit peníze na váš bankovní účet.

4. krok

Promo kód pro využívání speciálních podmínek na vratných penězích je vždy platný na 3 měsíce. Pro prodloužení VIP Edenred účtu je třeba zadat nový aktuální promo kód, který naleznete ve vaší cafeterii.

Poznámka*

Neplatí při speciálních promoakcích portálu VratnePenize.cz, které jsou označené slovem AKCE. V těchto případech bude mít VIP účet Edenred stejné podmínky jako ostatní uživatelé.

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?
Obraťte se na naše zákaznické centrum na

 nebo Po-Pá 8:00-17:00 hod na tel. číslech:

 • pro zaměstnavatele a partnery: +420 234 662 340
 • pro zaměstnance:  +420 296 363 000

Byl tento článek užitečný?