FAQ-All-in-One cafeterie
  • 1 Minuta ke čtení
  • Tmavý
    Světlý
  • Pdf

FAQ-All-in-One cafeterie

  • Tmavý
    Světlý
  • Pdf

Shrnutí článku

Jak se přihlásit do cafeterního účtu

Přihlaste se do svého účtu na nazevspolecnosti.edenredbenefity.cz zadáním adresy vaší cafeterie do adresního řádku internetového prohlížeče.
Přístupové údaje najdete ve svém pracovním emailu.

prihlaseni-1.png

Multifaktorová autentifikace pro přihlášení do cafeterního účtu

Co je multifaktorové ověřování přihlášení do cafeterního účtu a jak jej nastavit.

Co mohu v All-in-One cafeterii nakupovat?

V cafeterii si objednáváte platební nástroje k úhradě služeb či aktivit v kategoriích, které jsou v souladu s platnou legislativou. To znamená, že jsou pro zaměstnance ze zákona osvobozeny od daně z příjmu fyzických osob a odvodů na sociální a zdravotní pojištění. Více viz Zákon o daních z příjmů č. 586/1992 Sb., resp. vyhláška o FKSP.

Mohu nakupovat v All-in-One cafeterii v e-shopech?

Služby i zboží můžete nakupovat on-line v desítkách e-shopů. Pro více informací si přečtěte Jak nakupovat on-line s kartou Edenred Card FKSP.

Mohu si objednat v All-in-One cafeterii papírové poukázky?

All-in-One cafeterii si můžete objednat papírové poukázky FKSP Edenred Multi, kterými pak, stejně jako kartou od společnosti Edenred, zaplatíte službu či zboží přímo v dané partnerské provozovně. Místa, kam můžete jít nakoupit a kde můžete využít poukázky nebo kartu, naleznete ve vyhledávači provozoven.

Kde zaplatíte s kartou od Edenredu 
Veškeré provozovny, v nichž zaplatíte svou kartou, najdete na webové stránce vyhledavac.edenred.cz, v mobilní aplikaci MyEdenred, ve své cafeterii, nebo ve svém kartovém účtu na edenred.cz.

Seznam provozoven, v nichž jsou akceptovány vaše benefity, vychází z interních směrnic vašeho zaměstnavatele a je v souladu s Vyhláškou č. 114 sb. o FKSP..


Byl tento článek užitečný?