Pečujte o sebe s Edenred Benefity Premium
 • 2 Minuty ke čtení
 • Tmavý
  Světlý
 • Pdf

Pečujte o sebe s Edenred Benefity Premium

 • Tmavý
  Světlý
 • Pdf

Article Summary

Zdraví na prvním místě

Svými benefity zaplatíte nové brýle, dentální hygienu, bělení zubů, ošetření na odstranění celulitidy nebo odstranění mateřského znaménka pomocí laseru. Zaplatíte návštěvu rehabilitace, dietní či těhotenské poradny i solné jeskyně, stejně jako například měření zraku, pořízení zubního implantátu nebo laboratorní testy. Benefity uplatníte v lékárnách i prodejnách zdravotních potřeb. Nově můžete pečovat i o psychické zdraví, aniž byste museli nutně navštívit tradiční lékařská zařízení. K dispozici jsou vám nejrůznější on-line psychologické a terapeutické poradny.

Všechny možnosti uplatnění benefitů v kategorii péče o zdraví najdete ve své cafeterii pod záložkou WELLNESS a ZDRAVOTNÍ PÉČE na vstupní stránce cafeterie, nebo v cafeterním vyhledavači provozoven. Další tipy na vás čekají v sekci „Krása, zdraví a relaxace“ na stránkách Slevomat.cz.

Lekarny_LOGA

Udělejte si prostor pro váš osobní růst

Osvojte si nějakou novou dovednost, ať je to řízení automobilu, další cizí jazyk, programování nebo potápění. Nechce se vám mezi lidi? Pořiďte si z benefitních bodů příručku či učebnici, nebo se přihlaste na on-line kurz kreslení, psaní všemi deseti, počítačové grafiky, interiérového designu či digitální fotografie. Objevte desítky dalších kurzů, které můžete studovat z pohodlí svého domova. Zvolte filtry „Vzdělání“ a „Sport a kultura“ v cafeterním vyhledavači nebo „Kurzy a workshopy“ na Slevomat.cz. Knížky, a nejen ty vzdělávací, můžete nakupovat jak v kamenných prodejnách nejvýznamnějších knižních řetězců, tak i on-line přes jejich e-shopy nebo přímou platbou z prostředí cafeterie.

Osobni-rust_LOGA

Sport a pohyb je ta nejlepší prevence

Z benefitů si koupíte on-line kurz jógy, pilates či parkouru pro začátečníky, nebo dokonce taneční lekce s lektory ze StarDance. Můžete předplatit i permanentky na prezenční sportovní aktivity, vstupy do sauny, fitness centra, plaveckého bazénu, tenisové haly, startovné v závodech apod.

Všechny možnosti uplatnění benefitů v kategorii sportu najdete ve své cafeterii pod záložkou SPORT & KULTURA, nebo v cafeterním vyhledavači provozoven. Další sportovní zážitky vás pak čekají v sekci Zábava a volný čas na stránkách Slevomat.cz.

Sport_LOGA

Zážitky jako relax i originální dárek

Zážitků, které můžete pořídit ze svých benefitů je nepřeberné množství a neustále přibývají nové. Od těch adrenalinových typu pilotování letadla nebo řízení tanku, až po kurzy vaření nebo kreslení pravou mozkovou hemisférou, kterou mohou probíhat jak prezenčně, tak i on-line. Dárkový voucher do divadla nebo poukaz na zajímavý workshop bude skvělým dárkem pro vaše nejbližší. Mnoho divadelních či filmových představení můžete navíc nyní sledovat i ze svého domova. Proměňte své benefitní body na zážitky.

V cafeterním vyhledavači zadejte filtr „Zážitky“ a/nebo „Sport a kultura“. Další tisíce tipů na zážitky naleznete na Slevomat.cz, kam si jednoduše převedete své benefitní body. Návod naleznete ve svém cafeterním účtu.

Relax_LOGA

Každá cesta začíná v cafeterii Edenred Benefity Premium

Ať se chcete vydat kamkoliv, vaše první kroky by měly vést do Edenred Benefity Premium. Přímo v rozhraní cafeterie najdete nabídky desítek cestovních kanceláří. Vyberte si zájezd či ubytování ve vaší vysněné destinaci a podívejte se, jakým způsobem můžete cenu uhradit. Pokud jste nenašli ubytování odpovídající vašim požadavkům ve vyhledávači cafeterie, zvolte si jakýkoliv hotel na světě a zaplaťte zálohovou fakturu svými benefitními body přes ehotel.cz. Přesný postup naleznete ve své cafeterii.

Cestovani_LOGA

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?
Obraťte se na naše zákaznické centrum na

 nebo Po-Pá 8:00-17:00 hod na tel. číslech:

 • pro zaměstnavatele a partnery: +420 234 662 340
 • pro zaměstnance:  +420 296 363 000

Byl tento článek užitečný?