TANKARTA Benefit od Edenred
 • 2 Minuty ke čtení
 • Tmavý
  Světlý
 • Pdf

TANKARTA Benefit od Edenred

 • Tmavý
  Světlý
 • Pdf

Shrnutí článku

Výhody TANKARTY Benefit Edenred

Šetří čas i peníze. Získáte slevu na všech čerpacích stanicích ORLEN s výjimkou stanic označených ORLEN express v celé České republice, a tak nemusíte na cestách sjíždět ke vzdálenějším benzínkám, které mají výhodnější ceny.

Jak získám TANKARTU Benefit Edenred

TANKARTU Benefit Edenred od Edenred si můžete objednat jednoduše online ve svém uživatelském účtu na portálu Edenred.
Pro získání TANKARTY Benefit Edenred musíte mít již aktivní kartu Edenred registrovanou ve svém kartovém účtu na portálu edenred.cz.

Jak objednat TANKARTU Benefit Edenred

 1. Přihlaste se do svého kartového účtu na edenred.cz. V tmavě modrém boxu ihned uvidíte zvýhodněné ceny paliv, za které můžete daný týden tankovat na více než 420 čerpacích stanicích po celé ČR. V některých případech může být potřeba pro ověření cen zadat IČO vašeho zaměstnavatele.

benzina1.png

 1. Nyní si můžete objednat svou TANKARTU Benefit Edenred. Pokud Vás cena pohonných hmot zaujala, klikněte na OBJEDNAT KARTU. Vyplňte údaje potřebné pro vystavení Vaší TANKARTY Benefit Edenred. Příjmení a emailová adresa se musí shodovat s údaji ve vašem karetním účtu na portálu Edenred. Zaškrtnete PŘIDAT DRUHOU KARTU PRO DALŠÍHO ČLENA RODINY, pokud máte zájem o dvě karty.

benzina2.png

 1. Před potvrzením objednávky ORLEN Tankarty, nezapomeňte zaškrtnout souhlas s Obchodními podmínkami. Pokud chcete být informováni o podobných, bonusových či věrnostních programech a akcích, zaškrtněte i souhlas se zasíláním nabídek partnerů společnosti Edenred CZ.
  benzina3.png

 2. Nyní se můžete se těšit na svou TANKARTU Benefit Edenred od Edenred. O přijetí objednávky budete informováni i mailem od společnosti ORLEN. Tankarta vám bude zaslána po úspěšné registraci do 10 pracovních dnů na vámi vyplněnou kontaktní adresu. Obdržíte dvě oddělené zásilky, každou v jiný den. Jedna bude obsahovat kartu a druhá obálku s PINem.

benzina4

Poznámka: Pro přihlášení do svého zákaznického účtu na www.tankarta.cz zvolte variantu účtu Business/Benefit. Obdrženou Tankartu si dobijte u kterékoliv čerpací stanice ORLEN
(hotově, nebo platební kartou) nebo bankovním převodem z účtu.

Za kolik tankuji

Tankujete nejdříve za plnou cenu pohonných hmot a vždy na začátku následujícího měsíce
vám bude zpětně na kartu vrácen cashback – rozdíl mezi cenou zvýhodněnou a reálně zaplacenou. V případě, že by plná cena (tzn. cena uvedená na totemu čerpací stanice) byla nižší než zvýhodněná cena, je vám účtována cena uvedená na totemu. Tzn. reálně vždy platíte tu cenu, která je v daný okamžik nižší. Zvýhodněná cena je každý týden aktualizována a můžete si ji kdykoliv ověřit ve vašem kartovém účtu edenred.cz.

Jaká je výše cashbacku

Po přihlášení do vašeho účtu na edenred.cz zjistíte vyhlašovanou cenu pohonných hmot s již započtenou výší vaší slevy (např. 40 Kč/l). Za tuto cenu tankujete v celé síti ORLEN bez ohledu na cenu uvedenou na totemu.
Na čerpací stanici ORLEN uhradíte totemovou cenu (např. 45 Kč/l), ale účtovaná vám bude cena totemová mínus cena vyhlašovaná po slevě. Rozdíl cen vám bude vrácen na začátku následujícího měsíce formou cashbacku na TANKARTĚ Benefit Edenred. V našem ilustračním příkladu činí tento rozdíl 5 Kč za každý natankovaný litr pohonných hmot. natankovaný litr pohonných hmot.

Tzn. Totemovávyhlašovaná cena po slevě = 45 – 40 = 5 Kč/l

Podmínky získání a používání TANKARTY Benefit Edenred

Plná znění obchodních podmínek a zásad zpracováních obchodních údajů si můžete přečíst na těchto odkazech:
Obchodní podmínky (Edenred)
Zvláštní obchodní podmínky Edenred)
Zásady zpracování osobních údajů Edenred CZ /
● Informace o zpracování osobních údajů (ORLEN)
Předsmluvní informace (ORLEN)
Poučení o právu na odstoupení (ORLEN)

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?
Obraťte se na naše zákaznické centrum na

 nebo Po-Pá 8:00-17:00 hod na tel. číslech:

 • pro zaměstnavatele a partnery: +420 234 662 340
 • pro zaměstnance:  +420 296 363 000

Byl tento článek užitečný?