Kartový účet
 • 1 Minuta ke čtení
 • Tmavý
  Světlý
 • Pdf

Kartový účet

 • Tmavý
  Světlý
 • Pdf

Shrnutí článku

Co kartový účet umožňuje

jak-aktivovat-4.PNG

Aktivovat kartu

pomocí jednoduchého mechanismu kartu zablokujte – a to trvale (ztráta) nebo dočasně (pokud jste si kartu jen zapomněli na pracovním stole).

Více o aktivaci karty.

Převedení zůstatků na kartu

Vaše nová karta Edenred umožňuje převod zůstatků z vašich stávajících karet Ticket Restaurant nebo Edenred Benefits, které máte aktuálně přidány ve vašem účtu Edenred.

Zobrazit transakční historii

zde si můžete prohlížet všechny uskutečněné i neuskutečněné platby se svou kartou. Můžete filtrovat pomocí několika parametrů a snadno tak najdete to, co hledáte.

Zobrazit PIN

přestože je karta bezkontaktní, můžete se u některých obchodníků setkat se starším typem terminálu, který vyžaduje zadání PINu. PIN si můžete změnit v běžném bankomatu, který tuto funkci umožňuje. PIN zjistíte přímo ve svém účtu.

Zablokovat kartu

pomocí jednoduchého mechanismu kartu zablokujte – a to trvale (ztráta) nebo dočasně (pokud jste si kartu jen zapomněli na pracovním stole). Zablokovat kartu lze také v mobilní aplikaci MyEdenred.

Odstranit kartu

každá karta může být přiřazena jen k jednomu účtu (bezpečnostní opatření). Pokud ji ke svému účtu již nechcete, můžete ji snadno touto funkcí odebrat. Pozor – odebráním karty se karta nezablokuje, jen se odstraní z účtu (funguje dál).

Změnit e-mail držitele karty

E-mail, který máte s účtem propojený, nebo přihlašovací heslo si jednoduše změníte po přihlášení do svého účtu nebo v mobilní aplikaci MyEdenred.

Ve svém účtu dále najdete

Důležité dokumenty

Důležité dokumenty, jako jsou návody a doporučení nebo třeba podmínky využívání karty či doplňkových služeb, najdete na tomto místě – vše jednoduše po ruce a se zárukou toho, že jsou vždy aktuální.

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?
Obraťte se na naše zákaznické centrum na

 nebo Po-Pá 8:00-17:00 hod na tel. číslech:

 • pro zaměstnavatele a partnery: +420 234 662 340
 • pro zaměstnance:  +420 296 363 000

Byl tento článek užitečný?