Papírové poukázky
 • 1 Minuta ke čtení
 • Tmavý
  Světlý
 • Pdf

Papírové poukázky

 • Tmavý
  Světlý
 • Pdf

Shrnutí článku

Ticket Restaurant

Papírové stravenky akceptované v restauracích a obchodech s potravinami po celé ČR.

Legislativní rámec poskytování stravenek
Používání stravenek a karet Ticket Restaurant se řídí zákoníkem práce a zákonem o daních z příjmů. Zákon č.262/2006 Sb., zákoník práce, v ustanovení  § 236 stanoví zaměstnavateli povinnost umožnit zaměstnancům ve všech směnách stravování.Edenred Multi

Poukázku přijímají sportovní, kulturní, rekreační, vzdělávací, zdravotnická a předškolní zařízení, ve kterých si držitel poukázky vybere přesně tu službu, o niž má zájem.

Edenred Holiday

Poukázku akceptují cestovní kanceláře a agentury. Využití jak pro zahraniční, tak i české destinace. Poukázky lze použít i na nabídky last minute.

Edenred Compliments

Edenred Compliments je univerzální dárková poukázka na nákup zboží a služeb. Je ideální formou poděkování nebo odměny zaměstnancům či klientům.

Edenred Sport&Kultura

Poukázka uhradí vstupenky do kin, multikin, divadel a sportovních zařízení jako jsou fitness centra, tenisová a squashová hřiště, plavecké bazény a další.

Edenred Academica

Ušetří peníze v autoškole, jazykových školách, manažerských, počítačových, finančních a dalších vzdělávacích kurzech.

Edenred Medica

Umožňuje platbu ve zdravotnických zařízeních, lékárnách, rehabilitačních centrech a u praktických i odborných lékařů (stomatologů, gynekologů aj.).

Edenred Čistý

Poukázka Edenred Čistý slouží k úhradě čisticích a pracích prostředků, služeb čistíren oděvů nebo jako příspěvek na ochranné pracovní prostředky.

FKSP Edenred Multi

Volnočasové poukázky pro zaměstnance veřejné správy akceptované u vybraných partnerů ČR v oblasti sportu, kultury, rekreace a vzdělání umožňují čerpání benefitů v souladu s Vyhláškou č. 114 sb. o FKSP.

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?
Obraťte se na naše zákaznické centrum na

 nebo Po-Pá 8:00-17:00 hod na tel. číslech:

 • pro zaměstnavatele a partnery: +420 234 662 340
 • pro zaměstnance:  +420 296 363 000

Byl tento článek užitečný?